شیمیایی مسابقه فرانسه آناناس تعادل

شیمیایی: مسابقه فرانسه آناناس تعادل تلگرام خیال پردازی عصب شناسی ذهن

گت بلاگز اخبار حوادث «گنده لات» معروف کشور دستگیر شد

رئیس پلیس پایتخت از دستگیری معروف‌ ترین اوباش پایتخت کشور عزیزمان ایران در 500 متری مرز ترکیه خبر داد و شرح آن را تشریح کرد.

«گنده لات» معروف کشور دستگیر شد

عبارات مهم : ایران

رئیس پلیس پایتخت از دستگیری معروف ترین اوباش پایتخت کشور عزیزمان ایران در 500 متری مرز ترکیه خبر داد و شرح آن را تشریح کرد.

به گزارش ایسنا، سردار حسین رحیمی امروز بعد از دستگیری وحید مرادی از معروف ترین اراذل و اوباش سطح یک پایتخت کشور عزیزمان ایران و کشور اظهار کرد: چهارشنبه شب خبر وقوع قتل در یک مهمانی مجردی به پلیس اطلاع داده شد و ماموران پلیس با حضور در بیمارستان متوجه شدند که سه نفر از سوی یکی از اراذل و اوباش معروف پایتخت کشور عزیزمان ایران به نام وحید.م مورد اصابت چاقو قرار گرفته اند که یکی از آنان به علت وخامت حالش جان خود را از دست داد.

وی با بیان اینکه با شناسایی قاتل کارها پلیس جهت دستگیری وی شروع شد، گفت: در تحقیقات بعدی مشخص شد که متهم به قتل یکی از معروف ترین اشرار سطح یک پایتخت کشور عزیزمان ایران است که حدود 24 ساعت بعد از آزادی از زندان مرتکب به قتل شده است هست. این فرد چند ماه پیش به علت فحاشی و ارعاب در اینترنت با فردی دیگر معروف به هانی دستگیر شده است که 24 ساعت بعد از وقوع قتل با قید وثیقه از زندان آزاد شده است و به همین مناسبت دوستانش برایش مراسم خوش حالی آزادی گرفته بودند ولی در این مراسم خوش حالی او اقدام به کشتن یکی از دوستانش به نام حسین گودرزی را کرد و دو نفر دیگر نیز مجروح شدند.

«گنده لات» معروف کشور دستگیر شد

سردار رحیمی با بیان اینکه متهم بعد از ارتکاب قتل بلافاصله به منزل اش رفته و با جمع آوری مدارک قصد سفر قاچاقی به کشور ترکیه را داشت، گفت: این فرد به سرعت خودش را به یکی از شهرهای مرزی در محدوده ماکو و پل دشت رسانده و قصد داشت که به همراه تعدادی از دوستانش از طریق یک قاچاقچی انسان به ترکیه فرار کند که خوشبختانه با رصد نیرومند اطلاعاتی و همکاری خوب مرزبانی ماکو و ماموران پلیس آگاهی پل دشت، این فرد دستگیر شد.

رئیس پلیس پایتخت راجع به شرح دستگیری این فرد نیز اظهارکرد: متهم در یکی از روستاهای کوهستانی واقع در 500 متری مرز ترکیه مخفی شده است و در حالیکه در زیر یک تخته سنگ به خواب رفته بود به وسیله ماموران پلیس دستگیر شد.

رئیس پلیس پایتخت از دستگیری معروف‌ ترین اوباش پایتخت کشور عزیزمان ایران در 500 متری مرز ترکیه خبر داد و شرح آن را تشریح کرد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه این فرد با کمک همدستانش تمامی اسناد و شواهدی که پلیس می توانست از طریقش اقدام به شناسایی وی کند را از بین برده بود، گفت: ولی ماموران پلیس با توان بالای اطلاعاتی خود این فرد را دستگیر کردند.

وی با اشاره به سوابق متهم دستگیر شده است خاطرنشان کرد: متهم که متولد سال 1363 است پیش از این هشت بار به اتهام جرایم متفاوت روانه زندان شده است و ده ها بار نیز به خاطر ایجاد مزاحمت جهت شهروندان از سوی پلیس دستگیر شده است بود. در جرایم این فرد اتهام قتل، مزاحمت، درگیری، ایجاد رعب و وحشت، ترساندن و… وجود دارد که آخرین مورد دستگیری وی نیز مربوط به درگیری لفظی اش در اینترنت با یکی از اراذل و اوباش بود که بعد از یک ماه و نیم با قید وثیقه از زندان آزاد شد.

رئیس پلیس پایتخت راجع به اینکه آیا چنین متهمی أنقدر سریع از زندان آزاد شد، گفت: دلیلش را باید از مسئولان قضایی بپرسید.

«گنده لات» معروف کشور دستگیر شد

سردار رحیمی افزود: این فرد از معروف ترین اراذل و اوباش پایتخت کشور عزیزمان ایران و کشور بود و اعتقاد بود که همه چیز باید در خدمت او باشد و او «گنده لات» کشور است ولی دیدید که چطور به دام پلیس افتاد و همین می بایست درس عبرتی باشد جهت دیگر مجرمان واراذل و اوباشی که قصد دارند امنیت مردم را به خطر بیندازند.

واژه های کلیدی: ایران | زندان | دستگیری | معروف ترین | پلیس پایتخت | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz