شیمیایی مسابقه فرانسه آناناس تعادل

شیمیایی: مسابقه فرانسه آناناس تعادل تلگرام خیال پردازی عصب شناسی ذهن

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری آخر ساخت موسیقی مستندی با عنوان زنان قربانی داعش

موسیقی فیلم مستند «زنانی با گوشواره‌های باروتی» که در بین 25 فیلم راه یافته به سی و ششمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد، به وسیله کریستف رضاعی به آخر رسید.

آخر ساخت موسیقی مستندی با عنوان زنان قربانی داعش

آخر ساخت موسیقی مستندی با عنوان زنان قربانی داعش

عبارات مهم : مستند

موسیقی فیلم مستند «زنانی با گوشواره های باروتی» که در بین 25 فیلم راه یافته به سی و ششمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد، به وسیله کریستف رضاعی به آخر رسید.

به گزارش خبرآنلاین، مراحل فنی فیلم مستند «زنانی با گوشواره های باروتی» به کارگردانی رضا فرهمند، جهت حضور در جشنواره سی و ششم فجر، این روزها در حال انجام است و مراحل صداگذاری آن نیز به آخر رسیده است.

از جمله مراحل فنی و هنری این مستند، ساخت موسیقی به وسیله کریستف رضاعی بود که این آهنگساز کار خود را به آخر رسانده و مرحله ساخت موسیقی و صداگذاری خود را به آخر رسیده است.

رضاعی از جمله آهنگسازانی است که موسیقی او در فیلم «در دنیای تو ساعت چند است؟» توانست جایزه عالی ترین موسیقی فیلم را در مراسم خوش حالی حافظ کسب کند. او همچنین در سی و پنجمین دوره از جشنواره فیلم فجر توانست گروه تحریریه سایت بلورین عالی ترین موسیقی فیلم را جهت فیلم «نگار» از آن خود کند.

مستند «زنانی با گوشواره های باروتی» راجع به خبرنگاری عراقی به نام نورا است که مشغول تهیه گزارش از نبرد با داعش است و به همین واسطه با زنان متفاوت داعشی و غیر داعشی مواجه می شود. در بخشی از «زنانی با گوشواره های باروتی»، زنان داعشی عرب، غیر عرب و زنانی را که قربانی داعش شده است اند، می بینیم که نورا، با آنها مواجه می شود.

رویکرد این مستند پرداختن به زنان و کودکانی است که در جنگ با داعش بودند. از همین رو جهت نخستین بار تصاویری از این زنان در یک اثر نشان داده می شود که تا به حال در هیچ مستند یا رسانه ای نمایش داده نشده است.

مستند «زنانی با گوشواره های باروتی» در یازدهمین دوره از جشنواره بین المللی فیلم های مستند ایران، سینما حقیقت حضور داشت و توانست جایزه عالی ترین کارگردانی، عالی ترین صدا، عالی ترین فیلم بخش آوینی و عالی ترین فیلم بخش بین الملل را از آن خود کند.

این فیلم همچنین در آخرین روز از جشنواره فیلم فجر، روز شنبه 21 بهمن ماه ساعت 17 در سینمای رسانه، جهت خبرنگاران و اهالی رسانه اکران خواهد شد.

آخر ساخت موسیقی مستندی با عنوان زنان قربانی داعش

واژه های کلیدی: مستند | موسیقی | رسانه ای | جشنواره | گوشواره | اهالی رسانه | جشنواره فیلم | جشنواره بین المللی فیلم

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz