شیمیایی مسابقه فرانسه آناناس تعادل

شیمیایی: مسابقه فرانسه آناناس تعادل تلگرام خیال پردازی عصب شناسی ذهن

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تا آخرین نفس جهت مردم می‌جنگیم/ مسابقه در تیم فوق العاده است ، خانزاده

مدافع تیم ملی می‌گوید این که با وجود حضور کشور عزیزمان ایران در سخت‌ترین گروه جام جهانی، رسانه‌های بزرگ دنیا کشور عزیزمان ایران را تنها شانس موفقیت آسیایی‌ها در

تا آخرین نفس جهت مردم می‌جنگیم/ مسابقه در تیم فوق العاده است ، خانزاده

خانزاده: تا آخرین نفس جهت مردم می جنگیم/ مسابقه در تیم فوق العاده است

عبارات مهم : ایران

مدافع تیم ملی می گوید این که با وجود حضور کشور عزیزمان ایران در سخت ترین گروه جام جهانی، رسانه های بزرگ دنیا کشور عزیزمان ایران را تنها شانس موفقیت آسیایی ها در روسیه می دانند جای افتخار دارد، هر چند که مسئولیت اعضای تیم را هم بالاتر می برد.

به گزارش ایسنا، محمدرضا خانزاده در گفت وگو با سایت فدراسیون فوتبال راجع به حال و هوای اردوی تیم ملی در فاصله ۱۹ روز تا شروع جام جهانی اظهار کرد: حس و حالی که بازیکنان دارند، وصف نشدنی هست. هر بازیکنی دوست دارد که در این تورنمنت حضور داشته باشد و طبیعی است که من هم از این قاعده مستثنی نیستم. چیزی که مشخص است این که عزم، جسارت و غیرت زیادی را در بین بازیکنان می بینید و آنها تلاش می کنند که اتفاق خوبی را در روسیه رقم بزنیم و بتوانیم به هر نحوی دل مردم کشور عزیزمان ایران را شاد کنیم.

او راجع به تمرین های پرفشار این روزهای تیم ملی اظهار کرد: به هر حال این عنوان کاملا طبیعی است که جهت رسیدن به یک نشانه بزرگ باید سخت کار کنیم و این راه را ادامه بدهیم. تلاش می کنیم روز به روز بهتر تمرین کنیم تا به آن هدفی که در ذهن داریم برسیم. از همه چیزمان زده ایم و فقط به این فکر می کنیم که بتوانیم در جام جهانی موفق شویم. خدا را شکر در کمپ بشیکتاش امکانات فوق العاده ای جهت تیم ملی فراهم است و باید از مسئولان فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی به خاطر چنین اردویی قدردانی کرد.

تا آخرین نفس جهت مردم می‌جنگیم/ مسابقه در تیم فوق العاده است ، خانزاده

خانزاده در پاسخ به سوالی راجع به جو موجود در اردوی تیم ملی گفت: همه بازیکنان، بزرگی جام جهانی را درک کرده اند. در تیم همه ما جهت هم مثل برادر هستیم و هوا کاملا صمیمی در اردو وجود دارد. تک تک ما می دانیم که با یک کار تیمی و با زحمت و تلاش گروهی و تیمی می توانیم به آنچه در ذهن داریم برسیم. دست به دست هم می دهیم تا با کمک خدا نتیجه خوبی در جام جهانی بگیریم.

او راجع به مسابقه بازیکنان جهت حضور در خط دفاعی هم گفت: مسابقه در تیم ملی فوق العاده هست. خدا را شکر بازیکنان آماده هستند و سخت تلاش می کنند. تمام تلاش ما این است که بتوانیم جهت تیم ملی مثمرثر باشیم. چیزی که در تیم ملی اهمیت دارد این است که هر کس بازی می کند بتواند از پرچم مقدس کشور عزیزمان ایران دفاع کند. این را از هر بازیکنی که در تیم ملی حضور دارد، بپرسید می بینید که نظر همه یکسان هست. خانزاده راجع به رقبای کشور عزیزمان ایران در جام جهانی هم گفت: حریفان ما قابل بحث کردن نیستند. قهرمان جهان، قهرمان اروپا و قهرمان آفریقا در این گروه هستند ولی قطعا حساس ترین بازی جهت ما دیدار برابر مراکش هست. تمام تمرکزمان را جهت بازی برابر این تیم می گذاریم تا بتوانیم با یک نتیجه خوب از این بازی خارج شویم. هر چند کار خیلی مشکل در این گروه داریم ولی خدا کمکمان می کند و این تلاش های شبانه روزی کادر فنی و بازیکنان به نتیجه می رسد و نتیجه های آبرومندی در روسیه کسب خواهیم کرد.

مدافع تیم ملی می‌گوید این که با وجود حضور کشور عزیزمان ایران در سخت‌ترین گروه جام جهانی، رسانه‌های بزرگ دنیا کشور عزیزمان ایران را تنها شانس موفقیت آسیایی‌ها در

او با اشاره به تمجید رسانه های بزرگ دنیا از تیم ملی کشور عزیزمان ایران گفت: هنگامی که می بینیم که رسانه های معتبر دنیا در بین تیم های آسیایی، با وجود دشواری گروه ایران، شانس تیم ملی را جهت کسب نتیجه در روسیه زیاد از سایر تیم ها می دانند این عنوان باعث افتخار و غرور همه است ولی به همان میزان هم از سنگینی مسئولیتمان حکایت دارد. باید دو چندان تلاش کنیم و مردم کشور عزیزمان ایران هم مطمئن باشند که تک تک اعضای تیم ملی هر کاری می کنند تا نام کشور عزیزمان ایران در جام جهانی مثل این چند سال در فوتبال رو سفید باشد. نباید فراموش کنیم این افتخاراتی که کسب شده است به خاطر تلاش های کادر فنی مان بوده و فکر میکنم اصلا راجع به کاری که به وسیله این کادر و این تیم انجام شده است جای بحثی باقی نمی ماند و همه چیز مشخص است.

مدافع تیم ملی با اشاره به انتظارات هواداران از تیم ملی هم گفت: ما هر کاری مورد نیاز باشد جهت موفقیت تیم ملی انجام می دهیم و از آن طرف توقعمان از هواداران و رسانه ها این است که فقط از تیم ملی حمایت کنند. مطمئن باشند که این حمایت ها بی جواب نخواهد ماند چون بازیکنان تیم ملی تا آخرین نفس تلاش می کنیم تا اتفاق خوبی جهت کشورمان بیفتد.

خانزاده در آخر راجع به بازی برابر ترکیه هم اظهار کرد: ترکیه از تیم های خوب و محکم اروپاست که مطمئنا بازی با این تیم به تیم ملی کمک زیادی خواهد کرد. شما می بینید که بشیکتاش به عنوان یک تیم باشگاهی ترکیه چه امکاناتی دارد. این را می شود در سطح بالاتر در تیم ملی ترکیه دید. بنابراین با توجه به این امکانات سخت افزاری و پیشرفت ترکیه در سالهای اخیر، مطمئنا بازی خیلی سخت و جالبی جهت کشور عزیزمان ایران و ترکیه خواهد بود و امیدوارم با انجام این بازی یک گام دیگر به آمادگی مان نزدیک تر شویم.

تا آخرین نفس جهت مردم می‌جنگیم/ مسابقه در تیم فوق العاده است ، خانزاده

واژه های کلیدی: ایران | ترکیه | روسیه | رسانه ها | بازیکنان | جام جهانی | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz