شیمیایی مسابقه فرانسه آناناس تعادل

شیمیایی: مسابقه فرانسه آناناس تعادل تلگرام خیال پردازی عصب شناسی ذهن

گت بلاگز عمومی مراقبت از کفش با این تکنیک های ساده

همه ی افراد دوست دارند که کفش هایشان مدت وقت زیادی جهت ارزش کار کند و بتوانند آن ها را بپوشند. جهت اینکه

مراقبت از کفش با این تکنیک های ساده

همه ی افراد دوست دارند که کفش هایشان مدت وقت زیادی جهت ارزش کار کند و بتوانند آن ها را بپوشند. جهت اینکه کفش هایتان سالم بماند باید از آن ها مواظبت کنید تا مدت دوام آن ها زیاد شود. در این بخش عالی ترین تکنیک های نگهداری از کفش ها را آماده کرده ایم. با ما همراه شوید.

فوت وفن دوام کفش

تابستان فصلی است که تنوع استفاده از کفش در آن از هر فصلی زیاد هست. صندل، کالج، کتانی با متریال های متفاوت چرم، جیر و پارچه در اکثر جاکفشی ها پیدا می شود. کفش هایی که می تواند ماه ها یا حتی سال ها مهمان کمد شما باشد و این مسئله بعد از کیفیت خود کفش، به نحوه نگهداری شما بستگی دارد. همه ما هزینه زیادی را بابت خرید کفش می پردازیم، بعد جهت این که از قلب دوم بهتر محافظت کنیم، باید روش های صحیح مواظبت از کفش را بدانیم. تکنیک هایی راحت و کم هزینه، ولی کاربردی که باعث دوام زیاد کفش می شود.

مراقبت از کفش با این تکنیک های ساده

**

اولویت بندی کفش ها

قبل از دانستن تکنیک های مواظبت از کفش بهتر است در استفاده از انواع کفش تجدیدنظر کنید؛ یعنی کفش هایی را که در محل کار، دورهمی های دوستانه، مهمانی و… می پوشید، از هم تفکیک کنید. کفشی که هر روز جهت رفتن به محل کار یا دانشگاه استفاده می کنید، به علت پوشیدن مکرر، سریع تر فرسوده می شود و ظاهر اولیه اش را از دست می دهد؛ بنابراین نخستین گام اولویت بندی کفش هاست.

زمان را از دست ندهید

امان از کفش هایی با رنگ روشن یا سفید که در فصل تابستان بسیار پرمخاطب هست. این کفش ها را زمانی گزینش کنید که احتمال کثیف شدن ارزش به شدت پایین باشد. عالی ترین اقدام جهت مواظبت کردن از کفش های رنگ روشن، تعجیل در وقت تمیز کردن آن است! یعنی بلافاصله بعد از رسیدن به خانه، گردوغبار روی کفش را پاک کنید و درصورتی که لک شده است سریع آن را بشویید تا جذب بافت کفش نشود. به خاص در مورد کفش های پارچه ای و تابستانی این توصیه را مدنظر داشته باشید.

برای از بین بردن لکه ها…

اگر کفش جیر شما لک شده است و متریال محکمی هم دارد، می توانید از این روش جهت کم رنگ یا از بین بردن لکه استفاده کنید: زمانی که کفش کاملا خشک هست، مقداری مایع ظرفشویی را به آرامی روی سطح لکه بکشید (مراقب باشید بافت کفش آسیب نبیند) و سپس با آب ولرم بشویید.

همه ی افراد دوست دارند که کفش هایشان مدت وقت زیادی جهت ارزش کار کند و بتوانند آن ها را بپوشند. جهت اینکه

ابزارهای مورد نیاز جهت مواظبت از کفش

اگر به موقع و مرتب کفش ها را تمیز کنید، دیرتر به شستن نیاز پیدا می کنند و در نتیجه سالم تر می مانند. به همین خاطر داشتن اسپری جیر، واکس چرم، اسپری ضدعفونی و خوشبوکننده از ابزار موردنیاز جهت نگهداری صحیح کفش است.

تکنیک تمیز کردن کفش جیر

برای کالج های جنس جیر یک برس مورد نیاز دارید. ابتدا روی کفش را با یک دستمال تمیز کنید. سپس در صورت وجود گردوغبار (در کفش های با پرز بلند) روی کفش را با برس در جهت خواب جیر بکشید. این ابزار نباید نرم باشد یا سطح زبری داشته باشد. اگر کفش خیلی کثیف هست، با حرکات دایره وار سطح روی آن را با برس تمیز کنید.

کفش چرم را نشویید!

کفش های چرم را هرگز با آب نشویید. ابتدا سطح روی این کفش را با پارچه ای نم دار تمیز کنید و سپس آن را واکس بزنید. بهتر است جهت تمیز کردن این کفش ها از هیچ مواد شوینده اضافی کمک نگیرید. بعد از تمیزکردن کفش، داخل آن را (اگر مدت وقت طولانی از آن استفاده نمی کنید) قالب مخصوص قرار دهید یا با روزنامه پر کنید تا فرم آن حفظ شود.

مراقبت از این کفش پرکاربرد

خیلی ها در این فصل وقت ورزش و پیاده روی کردن را پیدا می کنند و به همین خاطر کتانی از کفش های پرکاربرد این فصل محسوب می شود. بعد از هر بار استفاده از این کفش می توانید با پنبه ای آغشته به آب و کمی الکل سطح روی کتانی را تمیز کنید.

مراقبت از کفش با این تکنیک های ساده

کفش ها را داخل جعبه قرار دهید

استفاده از کفش های پاشنه بلند جهت زن ها عموما محدود به وقت رفتن به مهمانی می شود. به همین علت ممکن است این کفش ها تا مدت ها داخل کمد خاک بخورند؛ بنابراین حتما داخل آن را با روزنامه یا قالب پر کنید و تا مهمانی بعدی داخل جعبه قرار دهید.

**

مقداری نشاسته را با آب حل کنید و آن را داخل آب پاش بریزید، سپس روی کفش های پارچه ای و روشن تابستانه اسپری کنید. این تکنیک باعث می شود گردوغبار کمتری به بافت کفش نفوذ کند.

هر کفشی مناسب وقت رانندگی نیست. پدال های ماشین به کفی کفش آسیب می رساند، ضمن این که رویه کفش هم مدام خم می شود که منجر به ایجاد چروک در کفش های چرم و جیر می شود.

همه ی افراد دوست دارند که کفش هایشان مدت وقت زیادی جهت ارزش کار کند و بتوانند آن ها را بپوشند. جهت اینکه

بخارشوی کردن کفش های جیر از آن تکنیک هایی است که با کمک یک اتوی معمولی هم می توانید از بعد آن بربیایید. کافی است کفش را با فاصله حدود 20سانتی متر از اتوی بخار بگیرید و اجازه دهید بخار اتو به درون پرزهای کفش نفوذ کند.

منبع: ایده آل

واژه های کلیدی: روزنامه | استفاده | نگهداری | کتانی | پارچه | اسپری | مهمانی | مراقبت

مراقبت از کفش با این تکنیک های ساده

مراقبت از کفش با این تکنیک های ساده

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz